site.btaУникаха Малага, с Дейвид Кравиш в състава си, загуби от Барселона в полуфиналните плейофи на испанското баскетболно първенство

снимка: ФИБА

Натурализираният американец Дейвид Кравиш и отборът на Уникаха Малага загубиха от Барселона със 75:87 (13:23, 24:22, 15:28, 23:14) в четвъртия мач от полуфиналните плейофи в баскетболния елит на Испания - Лига Ендеса и приключиха участието си този сезон.

Американецът с български паспорт Дейвид Кравиш се отличи с 14 точки, 4 борби, 1 асистенция и 2 отнети топки за 17:15 минути като титуляр.

За Барселона Никола Миротич вкара14, а Томаш Саторански 12 точки.

Каталунците спечелиха серията с 3:1 победи и се класират за финала, където ще срещнат Реал Мадрид. Серията за титлата, в която се играе до три победи от пет мача, започва на 16 юни.

Към 16:02 на 30.04.2024 Новините от днес