site.btaСтефан Стоянов: "Намерихме правилните позиции на някои играчи"

Стефан Стоянов: "Намерихме правилните позиции на някои играчи"
снимка: БТА

Изказвания след мача от 35-ия кръг в Първа лига между Локомотив София и Ботев Пловдив (1:2):

Стефан Стоянов (треньор на Ботев):
"Възползвахме се от нашите положения и победихме. Футболистите са изморени в края на сезона. Имаше период, в който бяхме натрупали загуби, но успяхме да успокоим хората за кратък период.

Намерихме правилните позиции на някои, други получиха почивка. През второто полувреме направихме промени. Локомотив София владееше повече инициативата, но трябва да сме доволни от всички на терена. Играха спокойно и на база на втората част спечелихме закономерно.

Ако налагането на българи е политика, би било супер. Ако трябва да говоря от мое усещане, въпреки тези четири точки, вероятността аз да остана треньор е много малка. Вероятно треньорът ще бъде чуждeнец.

До мача ни с Арда има 3-4 дни. Можем да проведем тренировъчен процес. Ще играем с тези, с които разполагаме. Ще участват най-вече юноши, ще усетят атмосферата, но ще имат нужда и от подкрепа, надявам се да я дадем. Да покажем, че футболисти и публика в Ботев са едно".

Към 21:56 на 19.04.2024 Новините от днес