site.btaАл-Насър и Роналдо отново не успяха да победят

Ал-Насър и Роналдо отново не успяха да победят

Ал-Насър с Кристиано Роналдо в състава си не успя да победи Ал Халеей и завърши 1:1 в домакинството от 26-тия кръг на елитна футболна лига на Саудитска Арабия.

Португалската звезда изигра цял мач за тима си, но не успя да запише ефективни действия. Гостите поведоха още в 4-ата минута с попадение на Фабио Мартинс, но 13 минути по-късно испанският защитник на Ал-Насър Алваро Гонсалес изравни.

При оставащи четири кръга отборът на Роналдо изостава на две точки от лидера Ал-Итихад, които е с мач по-малко. Португалецът има 13 мача и 12 гола за Ал-Насър в първенството.

Към 10:39 на 02.05.2024 Новините от днес