site.btaЦСКА излезе на второ място в женския шампионат по волейбол след победа в Казанлък

снимка: ВК ЦСКА

ЦСКА излезе на второ място в женския шампионат по волейбол. Възпитаничките на Юлия Иванова и Антонина Зетова постигнаха обрат с 3:1 (25:20, 19:25, 21:25, 19:25) при гостуването си срещу Казанлък.

Двубоят не започна добре за столичанки, които имаха проблеми в първите минути. Това позволи на домакините да вземат сериозен аванс от 11 точки, който им осигури успеха и в първата част.

След това ЦСКА показа на какво е способен. "Червените" се разиграха и доминираха на всеки елемент в оставащите три гейма, за да стигнат до напълно заслужената победа. С този успех ЦСКА изпревари в класирането днешния си провник, който остава на третата позиция.

В събота е двубоят Славия-Левски София, докато Варна ДКС приема Марица 2022.