site.btaЛокомотив София спечели титлата от Държавното лично отборно първенство по бокс при девойките

снимка: БТА

Локомотив София спечели титлата при девойките от Държавното лично отборно първенство по бокс.

След като взеха трофея при жените, столичните „железничарки“ се поздравиха с първото място и при подрастващите на турнира в Ботевград. Младите таланти на клуба ликуваха в крайното класиране, изпреварвайки боксьорките на Русе и БВС. На турнира в Ботевград момичетата от Локомотив стигнаха до 7 медала. От тях 4 златни, 2 сребърни и 1 бронзов.

ДЛОП продължава с турнира при мъжете. Шампионите ще бъдат излъчени в събота, като финалите започват от 10:00 часа.

Към 02:19 на 28.01.2023 Новините от днес