site.btaРома загуби в Удине и отстъпи мястото си в топ 4 в Серия А
Удинезе победи Рома с 1:0 у дома в 23-ия кръг на Серия А.
Единственият гол в мача бе отбелязан от халфа Юрген Екеленкамп в 49-ата минута. Попадението падна от фаул и след рикошет в стената.
Удинезе имаше още ситуации за гол, но отлични намеси на вратаря Миле Свилар спасиха "вълците".
Рома трудно стигаше до голови ситуации, като едва в края създаде проблеми на защитата на Удинезе, а гол на Браян Кристанте в последната минута на редовното време бе отменен заради засада.
Удинезе в момента е на девето място в италианското първенство с 32 точки, докато поражението извади Рома от топ 4 и тимът е на пето място с 43 точки.
Първенство на Италия, срещи от 23-тия кръг в Серия А: Удинезе - Рома 1:0 от неделя: Комо – Аталанта 0:0 Торино – Лече 1:0 Кремонезе – Интер 0:2 Парма – Ювентус 1:4 от събота: Наполи – Фиорентина 2:1 Пиза – Сасуоло 1:3 Каляри – Верона 4:0 от петък: Лацио – Дженоа 3:2 вторник: Болоня - Милан Интер води в класирането с 55 точки, пред Милан с 47 и мач по-малко. Следват Наполи с 46, Ювентус с 45, Рома с 43 и мач по-малко, Комо с 41 и други.
/МД/
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина