site.btaФеновете на Ботев (Пловдив) блокираха кръстовището пред стадион "Христо Ботев" в знак на протест срещу забавеното строителство на "Колежа"
Феновете на футболния Ботев (Пловдив) блокираха кръстовището между бул. "Източен" и ул. "Богомил" в Пловдив в знак на протест срещу забавеното строителство на стадион "Христо Ботев".
Привържениците на "канарчетата" бяха заявили и протестно шествие до сградата на Община Пловдив, но се отказаха от това намерение. Вместо това за кратко те излязоха на пътното платно с транспарант с надпис "Колежа чака" и скандираха "Колежа" и "Искаме си Колежа".
БТА припомня, че феновете на "жълто-черните" протестират срещу забавянето на втория етап от строителството на спортното съоръжение, който трябва да осигури пълното завършване на стадиона.
По-рано през седмицата в подкрепа на решението на привържениците за протест се обявиха и от управата на футболния клуб.
/АД/
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина