site.btaАнглийският нападател Айвън Тони арестуван за удар с глава в лондонски бар
Нападателят на Ал Ахли и английския национален отбор Айвън Тони е арестуван по подозрение в удар с глава срещу мъж в лондонски бар, съобщи таблоидът "Сън".
Според информацията инцидентът е станал, след като мъж е направил опит да си направи селфи с Тони, но футболистът реагирал с агресия и го ударил с глава. По-късно потърпевшият е потърсил медицинска помощ заради счупен нос.
„29-годишният заподозрян е арестуван на място по подозрение за две нападения и едно хулиганство. Той е освободен под гаранция и разследването продължава“, цитира вестникът изявление на лондонската полиция.
Тони се присъедини към Ал Ахли през август 2024 г. През този сезон английският нападател е изиграл 18 мача, в които е отбелязал 12 гола и е дал две асистенции.
/МД/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина