site.btaИзабел Овчарова – Изи ще представи книгата си „Щастливей“ в Кюстендил


Изабел Овчарова – Изи ще представи ново издание на книгата си „Щастливей“ в Кюстендил на 14 юни в Младежкия център в града, съобщават домакините на събитието. Томът е с твърди корици.
Авторката ще се срещне с почитатели, ще отговори на въпроси и ще сподели истории, които разбъркват сърцето, отварят очите и оставят следи дълго след последната затворена страница.
Изи дебютира в литературата на 18-годишна възраст с романа „Щастливей“, който печели „Национална детска Вазова награда за литература“ през 2019 г. Пише още пет книги. Нейните произведения често разглеждат теми като психичното здраве, депресията и личностното развитие, което я прави важен глас за младите хора в България, допълват от Младежки център-Кюстендил.
Събитието се организира в партньорство с Регионална библиотека "Емануил Попдимитров" в града.
/ТС/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина