Нямам повод да си говоря с хора, които държат за заложници цял един град, заяви кметът Васил Терзиев по повод протеста в столичния градски транспорт
Нямам повод да си говоря с хора, които държат за заложници цял един град. Това заяви кметът на София Васил Терзиев пред журналисти в двора на храм "Св. великомъченик Мина" в столичния район "Слатина" в отговор на въпрос дали би се срещнал отново с
