site.btaНационалният политехнически музей ще отбележи тази събота Седмицата на брака
На 15 февруари входът в НПТМ за деца и ученици ще бъде свободен, снимка: НПТМ
Националният политехнически музей (НПТМ) ще се включи в 14-тото издание на Седмицата на брака, което ще се състои тази събота, 15 февруари. Инициативата се провежда ежегодно в повече от 30 страни по света и има за цел да обедини обществените усилия
/ХК/
„Час ЛИК“ на БТА е мястото за срещи отблизо с лицата на българската култура, наука, образование и религия. Подкастът може да бъде проследен в интернет страницата и в YouTube канала на БТА.
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина
