site.btaУчители на Трето Основно училище в Търговище спечелиха отборно първо място в турнира по спортна стрелба на РУО

В надпреварата на рубежа участваха близо 150 педагогически специалисти от училища, детски градини и центрове
Учителите от Трето основно училище (ОУ) „П.Р. Славейков“ в Търговище спечелиха отборно първо място в турнира по спортна стрелба, организиран от Регионалното управление на образованието (РУО). Състезанието е част от програмата на Седмия спортен турнир за учители, съобщиха от РУО. В надпреварата на рубежа участваха близо 150 педагогически специалисти от училища, детски градини и центрове. В отборното класиране на първо място е тимът на Трето ОУ в състав Светлана Георгиева, Христо Стойнев и Петя Владева, с резултат от 142 точки от общо 150. На второ място е отборът на Първо СУ „Св. Седмочисленици“ Търговище, а на трето място – тимът на Спортно училище „Никола Симов“ в Търговище.