site.btaБългаро-виетнамски форум за икономическо сътрудничество – 3.06.2025 г.


Форумът се организира от Българската търговско-промишлена палата и Посолството на Социалистическа република Виетнам в София. Събитието ще се проведе на 3 юли 2025г. / четвъртък/ в сградата на БТПП от 09.30ч.
Събитието се организира по повод 75 години от установяването на дипломатическите отношения между Виетнам и България. Има за цел укрепване на икономическото, търговско и инвестиционно сътрудничество между страните.
Възможности за сътрудничество между българския и виетнамския бизнес се откриват в сферите на промишлеността, високотехнологичното земеделие, медицината, енергетиката фармацевтиката, иновациите, туризма и други. Виетнам е важен търговски партньор на България в Югоизточна Азия, като по данни на Министерство на икономиката и индустрията на България през последните години стокообменът нараства, но все още има неизползван потенциал.
Работни езици: български – виетнамски, с осигурен превод.
Приложения: предварителна програма и списък на виетнамските компании
Форма за регистрация за участие на представители на медии - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmfHgPng-k5ykw1b31wRMRdo7-lcO2WkRfQuzV73_XoRV0Rw/viewform
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина