Централна избирателна комисия

site.btaЦентрална избирателна комисия – Решение № 3482-НС

Централна избирателна комисия – Решение № 3482-НС
Централна избирателна комисия – Решение № 3482-НС

Р Е Ш Е Н И Е

№ 3482-НС

София, 14 юни 2024 г.

 

ОТНОСНО: обявяване на избраните народни представители в Петдесетото Народно събрание

 

Постъпили са заявления от народни представители по чл. 299, ал. 1 от Изборния кодекс, както следва:

  1. от Драгомир Стефанов Петров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-265 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ в Деветнадесети изборен район – Русенски;
  2. от Силви Кирилов Петров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-263 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ във Втори изборен район – Бургаски;
  3. от Станислав Светозаров Балабанов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-261 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ в Седемнадесети изборен район – Пловдивски;
  4. от Тошко Йорданов Хаджитодоров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-259 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ в Трети изборен район – Варненски;
  5. от Ивелин Първанов Първанов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-234 от 13.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Единадесети изборен район – Ловешки;
  6. от Костадин Тодоров Костадинов, ЕГН …., с вх. № ЦИК-НС-09-231 от 13.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Трети изборен район – Варненски;
  7. от Петър Николаев Петров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-233 от 13.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Дванадесети изборен район – Монтана;
  8. от Цончо Томов Ганев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-232 от 13.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Двадесет и трети изборен район – София;
  9. от Асен Васков Василев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-258 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Двадесет и девети изборен район – Хасковски;
  10. от Богдан Валериев Богданов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-257 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Петнадесети изборен район – Плевенски;
  11. от Кирил Петков Петков, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-251 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Двадесет и трети изборен район – София;
  12. от Мартин Димитров Димитров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-268 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Двадесет и четвърти изборен район – София;
  13. от Николай Денков Денков, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-256 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ във Втори изборен район – Бургаски;
  14. от Бойко Методиев Борисов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-249 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Шестнадесети изборен район – Пловдив;
  15. от Георги Валентинов Георгиев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-247 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Шестнадесети изборен район – Пловдив;
  16. от Делян Александров Добрев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-248 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Двадесет и девети изборен район – Хасковски;
  17. от Тома Любомиров Биков, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-246 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Двадесет и трети изборен район – София;
  18. от Борислав Гуцанов Гуцанов, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-266 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ в Трети изборен район – Варненски;
  19. от Георги Страхилов Свиленски, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-264 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ в Петнадесети изборен район – Плевенски;
  20. от Драгомир Велков Стойнев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-255 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ в Двадесет и седми изборен район – Старозагорски;
  21. от Корнелия Петрова Нинова, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-262 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избрана в листата на коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ в Първи изборен район – Благоевградски;
  22. от Николай Георгиев Марков, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-250 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия ВЕЛИЧИЕ в Шестнадесети изборен район – Пловдив;
  23. от Делян Славчев Пеевски, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-252 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „Движение за права и свободи – ДПС“ в Девети изборен район – Кърджалийски;
  24. от Джевдет Ибрям Чакъров, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-254 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „Движение за права и свободи – ДПС“ в Двадесети изборен район – Силистренски;
  25. от Йордан Кирилов Цонев, ЕГН …, с вх. № ЦИК-НС-09-253 от 14.06.2024 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на партия „Движение за права и свободи – ДПС“ в Четвърти изборен район – Великотърновски.

Като съобрази гореизложеното, както и като взе предвид Решение № 3468-НС от 13 юни 2024 г., Решение № 3476-НС от 13 юни 2024 г., Решение № 3477-НС от 13 юни 2024 г. и Решение № 3478-НС от 14 юни 2024 г. и на основание чл. 57, ал. 1, т. 1, чл. 247, ал. 1, т. 4 и т. 5, чл. 300, ал. 2, чл. 299, ал. 1 и ал. 3 и чл. 298 от Изборния кодекс, Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

  1. Обявява за избрани за народни представители в Петдесетото Народно събрание по изборни райони и кандидатски листи:

 

Първи изборен район – Благоевградски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

102

Станислав Иванов Богдански

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Цвета Валентинова Рангелова

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Андрей Иванов Цеков

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Росен Димитров Желязков

 

2

122

Стефан Апостолов Апостолов

 

3

103

Костадин Томов Стойков

 

4

104

Георги Иванов Георгиев

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Корнелия Петрова Нинова

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

103

Ибраим Ибраимов Зайденов

 

2

104

Фатима Исмаил Йълдъс

 

3

105

Ахмед Ахмедов Вранчев

 

Втори изборен район - Бургаски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

102

Силви Кирилов Петров

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

102

Борис Димитров Аладжов

 

2

103

Звезделина Камелиева Каравелова

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Николай Денков Денков

 

2

102

Димитър Георгиев Найденов

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Жечо Дончев Станков

 

2

102

Любен Любенов Дилов

 

3

103

Галя Стоянова Василева

 

4

104

Андрей Стоянов Рунчев

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Петър Георгиев Кънев

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Радостин Колев Колев

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Севим Исмаил Али

 

2

102

Ешереф Кязим Ешереф

 

3

103

Фатме Хасан Рамадан

 

Трети изборен район - Варненски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Тошко Йорданов Хаджитодоров

 

2

103

Ивайло Симеонов Костадинов

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Костадин Тодоров Костадинов

 

2

102

Коста Георгиев Стоянов

 

3

103

Светослав Тодоров Тодоров

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Даниел Максим Лорер

 

2

104

Стела Димитрова Николова

 

3

102

Ивайло Христов Митковски

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Даниел Павлов Митов

 

2

102

Красен Кирилов Кралев

 

3

103

Бранимир Николаев Балачев

 

4

104

Кристиан Божидаров Ганчев

 

5

105

Павел Алексеев Христов

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Борислав Гуцанов Гуцанов

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Юлиана Младенова Матеева

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Филиз Хакъева Хюсменова

 

Четвърти изборен район - Великотърновски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Андрей Иванов Чорбанов

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

102

Ангел Василев Янчев

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Людмила Николаева Илиева

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Костадин Георгиев Ангелов

 

2

103

Димитър Стойков Николов

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Атанас Зафиров Зафиров

 

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Павлин Стефанов Петров

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Йордан Кирилов Цонев

 

Пети изборен район - Видински

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Вера Иванова Александрова

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Любен Иванов Иванов

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Росица Любенова Кирова

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Иво Севдалинов Цанев

 

Шести изборен район - Врачански

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Ивайло Василев Папов

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Деница Димитрова Симеонова

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Красен Георгиев Кръстев

 

2

102

Мартин Николаев Харизанов

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Генади Събков Събков

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Валентин Йовков Тончев

 

Седми изборен район - Габровски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Даниел Петров Петров

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Явор Руменов Божанков

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Томислав Пейков Дончев

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Юсеин Хасанов Вейселов

 

Осми изборен район - Добрички

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Александър Атанасов Александров

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Константина Венциславова Петрова

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Деница Евгениева Сачева

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Мая Йорданова Димитрова

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ертен Белгинова Анисова

 

Девети изборен район - Кърджалийски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

2

101

Делян Славчев Пеевски

 

3

102

Байрам Юзкан Байрам

 

4

103

Айтен Байрям Сабри

 

5

104

Павлин Павлов Кръстев

 

6

105

Елван Бехчет Гюркаш

 

Десети изборен район - Кюстендилски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Димчо Димитров Димчев

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Христо Богомилов Терзийски

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Росица Симеонова Калинова

 

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Николай Георгиев Златарски

 

Единадесети изборен район - Ловешки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Ивелин Първанов Първанов

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Николай Нанков Нанков

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Ирена Николаева Негинова

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Атидже Байрямова Алиева-Вели

 

Дванадесети изборен район - Монтана

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Петър Николаев Петров

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Румен Димитров Христов

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Димитър Иванов Аврамов

 

2

102

Надя Йорданова Петрова

 

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Стоян Николов Таслаков

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Ивайло Валентинов Шотев

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Екатерина Спасова Гечева-Захариева

 

2

104

Стефан Неделчев Мирев

 

3

103

Дафинка Аспарухова Семерджиева

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

102

Петя Николаева Цанкова

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Искра Димитрова Михайлова-Копарова

 

2

102

Небие Исмет Кабак

 

Четиринадесети изборен район - Пернишки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Димо Георгиев Дренчев

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

102

Бойко Илиев Рашков

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Георг Даниелов Георгиев

 

2

108

Христина Иванова Георгиева

 

Петнадесети изборен район - Плевенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

103

Христинка Илийчева Иванова

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

102

Кирил Тодоров Тодоров

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Богдан Валериев Богданов

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Пламен Тачев Петров

 

2

102

Валери Пламенов Лачовски

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Георги Страхилов Свиленски

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Христо Симеонов Борисов

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Марио Киров Рангелов

 

Шестнадесети изборен район - Пловдив

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

102

Танер Кадир Тюркоглу

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Ангел Жеков Георгиев

 

2

102

Емил Янков Янков

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

104

Манол Костадинов Пейков

 

2

102

Йордан Яворов Иванов

 

3

103

Стою Теодоров Стоев

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Бойко Методиев Борисов

 

2

102

Даниела Кирилова Дженева

 

3

103

Георги Валентинов Георгиев

 

4

104

Деница Пламенова Николова

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Иван Богомилов Петков

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Николай Георгиев Марков

 

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Станислав Светозаров Балабанов

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Кръстьо Стоянов Врачев

 

2

102

Димитър Валентинов Гюрев

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

102

Катя Максимова Панева

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Цвета Вълчева Караянчева

 

2

104

Младен Николов Шишков

 

3

102

Иван Йовков Червенков

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Веска Маринова Ненчева

 

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Дарин Димитров Георгиев

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Рамадан Байрам Аталай

 

2

102

Ердуан Сали Мехмед

 

Осемнадесети изборен район - Разградски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

22. ГЕРБ-СДС

1

102

Гюнай Хюсмен Хюсмен

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

102

Хабибе Кязим Расим

 

2

103

Мехмед Реджеб Салим

 

3

104

Едис Рухиев Даудов

 

Деветнадесети изборен район - Русенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Драгомир Стефанов Петров

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Златан Стоянов Златанов

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

103

Иван Белчев Белчев

 

22. ГЕРБ-СДС

1

102

Георги Николаев Кръстев

 

2

103

Николай Иванов Братованов

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Иван Валентинов Иванов

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ализан Нихат Яхова

 

Двадесети изборен район - Силистренски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Маргарита Атанасова Генчева

 

22. ГЕРБ-СДС

1

108

Милен Стойчев Делийски

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Джевдет Ибрям Чакъров

 

2

102

Левент Орхан Мемиш

 

Двадесет и първи изборен район - Сливенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Климент Пламенов Шопов

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Татяна Славова Султанова-Сивева

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Десислава Жекова Танева

 

2

102

Мария Щерева Белова

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Деян Цанков Дечев

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Хюсеин Хасан Хафъзов

 

Двадесет и втори изборен район – Смолянски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Красимир Митков Събев

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

102

Лариса Борисова Савова

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Хайри Реджебов Садъков

 

2

102

Анджей Веселинов Джандев

 

Двадесет и трети изборен район – София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Павела Василева Митова

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Цончо Томов Ганев

 

2

102

Виолета Радева Кърпачева

 

3

103

Ивайло Георгиев Чорбов

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Кирил Петков Петков

 

2

107

Божидар Пламенов Божанов

 

3

102

Атанас Петров Атанасов

 

4

103

Вяра Методиева Тодева

 

5

104

Васил Стефанов Стефанов

 

6

105

Надежда Георгиева Йорданова

 

7

106

Венко Николов Сабрутев

 

22. ГЕРБ-СДС

1

102

Александър Койчев Иванов

 

2

103

Тома Любомиров Биков

 

3

104

Николай Нидал Алгафари

 

4

105

Владимир Андонов Данаилов

 

5

106

Александър Руменов Ненков

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Христо Танчев Проданов

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Георги Панчев Куков

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Тимур Ахмедов Халилов

 

Двадесет и четвърти изборен район - София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

102

Иван Стойнов Кючуков

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

102

Йордан Христов Тодоров

 

2

103

Георги Хрисимиров Иванов

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Христо Любомиров Иванов

 

2

102

Лена Здравкова Бориславова

 

3

107

Мартин Димитров Димитров

 

4

103

Петър Василев Кьосев

 

5

104

Йордан Ивов Терзийски

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Рая Назар Назарян

 

2

102

Христо Георгиев Гаджев

 

3

103

Тервел Николов Георгиев

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

102

Михаил Иванов Ставрев

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Етиен Херцел Леви

 

Двадесет и пети изборен район - София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

102

Петя Божидарова Димитрова

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

102

Маргарита Иванова Махаева

 

2

103

Славчо Ангелов Крумов

 

3

104

Рая Ангелова Иванова

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

105

Елисавета Димитрова Белобрадова

 

2

102

Кристина Николаева Петкова

 

3

103

Калина Бориславова Константинова

 

4

104

Венеция Огнянова Нецова-Ангова

 

22. ГЕРБ-СДС

1

102

Йорданка Асенова Фандъкова

 

2

103

Анна Василева Александрова

 

3

104

Лъчезар Богомилов Иванов

 

4

105

Петър Николаев Николов

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

102

Калоян Емилов Методиев

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

102

Виктория Димитрова Василева

 

Двадесет и шести изборен район - Софийски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

102

Венцислав Михайлов Асенов

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Ангел Николаев Славчев

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Александър Димитров Симидчиев

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Младен Найденов Маринов

 

2

109

Валентин Мирчов Милушев

 

3

102

Марин Василев Маринов

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Иван Ивайлов Ченчев

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Цветан Иванов Енчев

 

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Александър Николов Вълчев

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Искра Михайлова Михайлова

 

2

102

Даниел Станиславов Проданов

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Радослав Стефанов Рибарски

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Красимир Георгиев Вълчев

 

2

102

Маноил Минчев Манев

 

3

103

Илиана Петкова Жекова

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

101

Драгомир Велков Стойнев

 

25. ПП ВЕЛИЧИЕ

1

101

Красимира Петкова Нинова-Катинчарова

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Халил Реджепов Летифов

 

2

104

Шендоан Ремзи Халит

 

Двадесет и осми изборен район - Търговищки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Теменужка Петрова Петкова

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Джейхан Хасанов Ибрямов

 

2

102

Неждет Джевдет Шабан

 

3

104

Джем Ямен Яменов

 

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

1. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Александър Стайков Марков

 

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Георги Николаев Георгиев

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

101

Асен Васков Василев

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Делян Александров Добрев

 

2

102

Георги Тенев Станков

 

3

104

Иван Величков Минев

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Станислав Димитров Анастасов

 

2

102

Мюмюн Сали Мюмюн

 

Тридесети изборен район - Шуменски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Веселин Миленов Вешев

 

14. КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1

105

Захари Георгиев Борачев

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Любомир Димитров Христов

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

102

Катя Гинева Кайрякова

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Айсел Исмаил Руфад

 

2

102

Хамид Бари Хамид

 

Тридесет и първи изборен район - Ямболски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

12. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Никола Ангелов Димитров

 

22. ГЕРБ-СДС

1

101

Димитър Ангелов Иванов

 

24. БСП за БЪЛГАРИЯ

1

102

Красимир Йорданов Йорданов

 

28. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Димитър Андонов Николов

 

Решението да се обнародва незабавно в „Държавен вестник”.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Камелия Нейкова

СЕКРЕТАР: Севинч Солакова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛИ:

Димитър Димитров                                                             

Емил Войнов

Цветозар Томов

 

Ч Л Е Н О В Е:

Гергана Стоянова                                                                

Ерхан Чаушев

Йорданка Ганчева                                                                

Красимир Ципов

Любомир Георгиев                                                              

Силвия Стойчева

Цветанка Георгиева

 

КН/ЛТ

news.modal.header

news.modal.text

Към 23:36 на 14.07.2024 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация