Община Добрич – Прессъобщение

site.btaОбщина Добрич: Приключи общинския конкурс „Мартеница ти дарявам“ 2024

Община Добрич: Приключи общинския конкурс „Мартеница ти дарявам“ 2024
Община Добрич: Приключи общинския конкурс „Мартеница ти дарявам“ 2024
Снимка: Община Добрич

На 27 февруари 2024 г. бе крайният срок за участие в Общинския конкурс „Мартеница ти дарявам“ 2024 г. Тази година свои творби представиха 57 деца от 9 училища. Изборът на комисията бе труден, защото всяка мартеница и пано бе изработена с много труд и въображение. След заседание на журито вчера, бяха определени победителите за трите първи награди – подаръчни ваучери за спортен магазин Декатлон Варна. 20 от участниците ще получат като поощрителни награди посетителски карти за СК „Русалка“. Специална поощрителна награда – топка - получава и един от участниците от КСУПЛДУ Дневен център за деца с увреждания „Палитра“. Наградите са осигурени от „ЕКОПАК БЪЛГАРИЯ“ АД. 

Награждаването на победителите ще се състои утре – 1 март 2024 г. от 10.00 ч. в Голямата зала на Общината. Участниците, които желаят да си вземат мартениците,  могат да го направят от 5 до 8 март т. г. включително на адрес: ул. „Независимост“ № 7, ет. 8, стая 812.

Благодарим на всички деца, техните родители и класни ръководители за старанието, отговорното отношение и ангажираността при изработване на мартениците и се надяваме да видим още много от творбите им в следващото издание на „Мартеница ти дарявам“ както и в други общинските конкурси за деца.

Ето и победителите:

Първи награди: 

Лара Желева – 1 клас – СУ „Св. Климент Охридски“ 

Ема Енева – 1 клас – ОУ „Стефан Караджа“

Дамян Крумов – 3 клас – ОУ „Христо Смирненски“

20 поощрителни награди получават:

1.         Никол Колева – 2 клас – ОУ „Христо Ботев“

2.         Николета Колева – 1 клас – СУ „Св. Климент Охридски“

3.         Дорина Драгомирова Енчева – 2 клас – ОУ „Стефан Караджа“

4.         Мартин Михайлов – 2 клас – СУ „Димитър Талев“

5.         Румяна Огнянова Демирова – 3 клас – ОУ „Никола Й. Вапцаров“

6.         Симона Манолова Стоянова – 3 клас – ОУ „Христо Смирненски“              

7.         Дария Свиленова Ангелова – 1 клас – СУ „Св. Климент Охридски“

8.         Димитър Николаев – 3 клас – ОУ „Христо Смирненски“

9.         Жаклин Димитрова Димитрова – 2 клас – ОУ „Стефан Караджа“

10.       Симона Желева – 1 клас – СУ „Св. Климент Охридски“

11.       Габриела Нейчева – 1 клас – СУ „Св. Климент Охридски“

12.       Дария Владимирова Георгиева – 4 клас – СУ „Димитър Талев“

13.       Николай Петров – 1 клас – СУ „Св. Климент Охридски“

14.       Денислав Славов – 1 клас – СУ „Св. Климент Охридски“

15.       Симона Кристиянова Тодорова – 2 клас – СУ „Петко Р. Славейков“

16.       Изабела Иванова – 1 клас – СУ „Св. Климент Охридски“

17.       Калоян Иванов Златков – 4 клас – СУ „Петко Р. Славейков“

18.       Дамла Гюлверен Сюлюман – 4 клас – ОУ „Никола Й. Вапцаров“

19.       Аляра Айджан Мартинова – 3 клас – ОУ „Христо Смирненски“

20.       Джем Бонел Джеват – 3 клас – ОУ „Христо Смирненски“

Специална поощрителна награда: 

Диляна Димитрова Иванова – 9 години - КСУПЛДУ "Палитра" Дневен център за деца с увреждания град Добрич

 

news.modal.header

news.modal.text

Към 22:58 на 16.04.2024 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация