site.btaОБНОВЕНА Протест срещу насилието над животни събра десетки души пред сградата на Народното събрание
Протест срещу насилието над животни събра десетки души пред сградата на Народното събрание. Това е четвъртият протест, организиран от защитници на животни, след като бяха разкрити двама души от Перник, които по особено жесток начин измъчват и умъртвяват животни, снимат ги и продават видеата.
/МК/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина