site.btaОБНОВЕНА От началото на годината са получени 28 сигнала за лица в черно с палки и боксове в центъра на София, каза гл. комисар Любомир Николов

От началото на годината сме получили сигнали за 28 случая на лица, облечени в черно, носещи в себе си палки, боксове и други подобни, докато се разхождат по центъра на София, по-конкретно в районите около Народния театър, градинката „Кристал“ или фонтаните на НДК, като в някои от случаите нападат непълнолетни граждани през нощта. Това каза директорът на Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР) главен комисар Любомир Николов на брифинг във връзка със случаи на нападения от групи младежи, наричани "локали".

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/БИ/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 02:33 на 07.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация