site.bta Всички листи и кандидати за депутати от 12 МИР-Монтана

 Всички листи и кандидати за депутати от 12 МИР-Монтана
 Всички листи и кандидати за депутати от 12 МИР-Монтана

Листи с кандидати за депутати от 12 МИР-Монтана:

ПП „Движение за права и свободи“

1. Димитър Иванов Аврамов

2. Надя Йорданова Петрова

3. Добромир Чавдаров Йоцов

4.  Теодора Димитрова Любенова

5. Иван Калинов Замфиров

6. Светлин Горанов Райков 

7. Кремена Цветанова Томова

8. Димитър Георгиев Владимиров 

9. Паолина Дойчинова Петрова 

10. Милети Давидов Мечов 

 

ПП „Български съюз за директна демокрация“ 

1. Севина Краснодарова Хаджийска 

2.  Мария Петрова Симеонова 

3. Младен Иванов Николов 

 

ПП "Българско национално обединение - БНО

1.  Филип Людмилов Каменов

2. Николай Василев Костадинов 

3. Славчо Славчев Панов 

4. Стефан Димитров Груев 

 

ПП "ВМРО-Българско национално движение"

1. Софрони Кръстев Захариев  

2. Зарница Цветомирова Михайлова 

3.  Людмил Кирилов Петров 

4. Христина Николаева Стоянова 

5.  Жаклин Симеонова Георгиева 

6.  Иван Димитров Борисов 

7.  Деница Гошова Вълкова

8. Кристиян Росенов Борисов

9. Светослав Валентинов Иванов

 

КП „Справедлива България“

1. Леночка Кръстева Ангелова

2. Румен Величков Миланов

3. Горанка Димитрова Михайлова

4. Мая Якова Миланова

5. Иван Кирилов Павлов

 

НФСБ

1. Петкана Първанова Иванова

2. Нина Михайрова Мусурлиева

3. Росен Иванов Цветков

4. Янко Стоянов Тричков

5. Адиел Радославова Илиева

 

КП „Продължаваме Промяната“

1. Инна Владимирова Иванова

2. Ванина Димитрова Вецина

3. Марин Андонов Донков

4. Недялко Йорданов Томов

5. Богомил Петров Стефанов

6. Петър Анатолиев Първанов

 

 ПП МИР

1. Борислав Анатолиев Тушев

2. Диана Петкова Николова

3. Мирослав Огнянов Минков

4. Румен Стефанов Минев

5. Иван Розков Иванов

 

ПП „Консервативно обединение на десницата – КОД“

1. Ана Симеонова Атанасова

2. Драгомир Любомиров Каменов

 

ПП "БТР-България на труда и разума"

1.Гебриел Йорданова Симеонова

2. Мая Василева Борисова

 

ПП "Коалиция за теб България"

1. Лина Жекова Бъчварова

 

ПП „Възраждане“

1. Петър Николаев Петров

2. Иво Здравков Николов

3. Тодор Боянов Луканов

4. Иван Бориславов Боянов

5. Христо Георгиев Братоев

6. Александър Димитров Радоев

7. Георги Любенов Александров

8. Георги Ангелов Георгиев

 

КП „Български възход“

1. Филип Иванов Борисов

2. Огнян Аспарухов Иванов

3. Симеон Йорданов Симеонов

4. Татяна Бориславова Исаева - Младенова

5. Силвия Кирилова Димитрова

6. Цветелина  Александрова Никифорова - Спасова

7. Милен Николов Младенов

8. Георги Иванов Йотов

9. Олег Илиев Георгиев

10. Десислава Малинова Илиева

 

ПП „Изправи се България“

1. Мария Георгиева Каменова

2. Теменужка Димитрова Цветкова

3. Василка Димитрова Петкова

4. Красимир Юлиянов Кирилов

5. Салех  Хаммуд  Ал  Салех

6. Ева-Мария Николаева Стоянова

7. Кремена Минюва Йорданова

8. Венелина Христова Ненчова

9. Димитър Александров Димитров

 

ПП "Движение на непартийните кандидати"

1. Даниела Илиева Кирилова

2. Бисер Маргаритов Илиев

 

ПП "Има такъв народ"

1. Пламен николаев Абровски

2. Симеон Василев Власев

3. Румен Петров Гелов

4. Кристина Андриянова Максимова

5. Десислава Диметрова Диметрова

6. Галина Георгиева Борисова

 

ПП „Глас народен“

1. Теодора Бориславова Костова

2. Цветан Ангелов Янкуловски

3. Райна Сашова Ангелова

 

ПП „Правото“

1.   Виктория Александрова Борисова

 

ПП „Народна партия истината и само истината“

1. Едип Юрал Ереджеб

2. Христина Тодорова Николова

 

КП "ГЕРБ-СДС"

1. Ирена Методиева Димова

2. Владимир Минчев Владимиров

3. Михаил Спасов Пасланджийски

4. Деян Венциславов Еленков

5. Христо Йорданов Кастрев

6. Владимир Димитров Велков

7. Георги Тодоров Георгиев

8. Калин Филипов Хайтов

9. Александър Григоров Ангелов

10. Кристиян Божидаров Иванов

 

КП „ Демократична България – обединение “

1. Борислав Димитров Сандов

2. Добромира Иванова Костова

3. Любен Иванов Иванов

4. Георги Сашков Стефанов

5. Цветелина Людмилова Славчева

6. Петко Димитров Цветков

7. Лозина Йорданова Николова

8. Денимир Красимиров Кирилов

9. Николай Димитров Луканов

10. ТЕеодор Евгениев Антонов

 

ПП „Българска социалдемокрация – Евролевица“

1. Димитър  Александров Митев

2. Станимир Цоцов Цоцов

3. Валери Йорданов Велковски

4. Васил Георгиев Младенов

5. Вълчо Стоянов Стаменовски

6. Борислав Панайотов Нделков

7. Веселин Руменов Величков

8. Дарина Петрова Велкова

9. Ангел Стойцов Балабанов

10. Христо Руменов Станев

 

ПП „Атака “

1. Емил Стефанов Владимиров

2. Борислав димитров Цеков

3. Лъчезар Любомиров Лазаров

4. Камен Иванов Борисов

6. Ивайло Стоянов Докузанов

 

КП "БСП за България"

1. Ирена Тодорова Анастасова

2. Латинка Салтирова Симова

3. Красимир Бориславов Иванов

4. Дейвид Николов Борисов

5. Цеца Илиева Бориславов

6. Тотка Кирилова Рибагина

7. Евелина Илиева Борисова

8. Руси Иванов Статков

9. Денис Анатолиев Каменов

 

ПП „Русофили за възраждане на Отечеството“

1. Румен Иванов Ерменков

2. Росен Фидосиев Риджолски

3. Иван Иванов Кънчев

4. Мариян Петров Казак

5. Валери Борисов Павлов

6. Румен Тончев Трифонов

7. Емил Благоев Кръстев

8. Георги Тодоров Петров

9. Ганка Христова Михайлова

10. Ангел Георгиев Георгиев - недействителна регистрация

 

 

/ИС/

news.modal.header

news.modal.text

Към 06:45 на 22.02.2024 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация