site.btaВсички листи и кандидати за депутати от 5 МИР - Видин

Всички листи и кандидати за депутати от 5 МИР - Видин
Всички листи и кандидати за депутати от 5 МИР - Видин

1. ПП „Движение за права и свободи“:

1.      Станислав Димитров Анастасов

2.      Димитър Иванов Аврамов

3.      Илчо Михайлов Илиев

4.      Чавдар Илчов Славчов

5.      Славчо Зарков Славчев

6.      Мартин Сергеев Митков

7.      Радостина Александрова Ранчинска

8.      Калин Славчев Петров

2 ПП „Български съюз за директна демокрация“ (БСДД):

1.      Станимир Делчев Минков

2.      Мария Петрова Симеонова

3. ПП „Българско национално обединение - БНО“:

1.      Георги Венелинов Георгиев

2.      Филип Людмилов Каменов

4 .ПП „Национално движение „Единство“:

1.      Евгения Маринова Динкова

2.      Мая Маринова Димитрова

3.      Емилия Енчева Станева

5 . ПП "ВМРО - Българско национално движение":

1.      Петьо Цеков 

2.      Николай Петров 

3.      Лъчезар Кръстев 

4.      Ангел Трифонов 

5.      Тодорка Атанасова 

6.      Красимир Богданов

6. КП „Справедлива България“:

1.      Калоян Стефанов Иванов

2.      Никола Николаев Василев

3.      Тихомир Стефчов Иванов

4.      Владимир Перов Костов

7. ПП „Пряка демокрация“:

1.      Маргарит Йорданов Карабуров

8. ПП НФСБ:

1.      Радослав Иванов Илиев

2.      Анжело Лъчезаров Методиев

3.      Юлия Николова Вълчева-Трифонова

4.      Надя Петрова Милкова

9. КП „Продължаваме Промяната“:

1.      Иво Георгиев Атанасов

2.      Петър Любенов Миланов

3.      Мариета Апостолова Георгиева

4.      Петър Живков Калотов

5.      Екатерина Людмилова Димитрова

6.      Боян Илиев Бойчев

7.      Цветомир Любомиров Станимиров

8.      Стела Олегова Стойкова

10. ПП „МИР“ :

1.      Величка Иванова Рангелова

2.      Илиян Славчев Лилов

3.      Иван Розков Иванов

4.      Калоян Емилов Казаков

11. ПП „Консервативно обединение на десницата - КОД“:

1.      Виолета Илиева Дочкова

2.      Ана Симеонова Атанасова

3.      Емил Боянов Емилов

12. ПП „БТР - България на труда и разума“:

1.      Ирина Вълчева Терзийска

2.      Гебриел Йорданова Симеонова

13. ПП „Коалиция за теб, България“:

1.      Илиан Валентинов Апостолов

14. ПП „Възраждане“:

1.      Валери Иванов Сираков

2.      Красимир Димов Антонов

3.      Иван  Петров Димов

4.      Филип Михаилов Шаповал

5.      Наташка Венелинова Базова

6.      Кирил Валериев Кирилов

15. КП „Български възход“:

1.      Лъчезар Колев Минчев 

2.      Цецка Петрова Хаджигеоргиева

3.      Мирослав Иванов Людмилов

4.      Владимир Георгиев Йорданов

5.      Мая Венкова Георгиева

6.      Георги Нинков Николов

7.      Нина Иванова Каменова

8.      Цецка Цецкова Александрова

16. ПП „Български национален съюз - НД“:

1.      Манол Викторов Димитров

2.      Цветанка Илиева Николова

3.      Василка Илиева Русинова

4.      Венцислав Николов Русинов

17. ПП „Изправи се, България“:

1.      Стефан Лазаров Стефанов

2.      Роми Гергова Василева

3.      Цветан Иванов Предов

4.      Владимир Иванов Младенов

5.      Маринела Георгиева Каменова

6.      Анелия Стоянова Александрова

7.      Илияна Тодорова Илиева

8.      Невена Николова Петкова

18. ПП „Движение на непартийните кандидати“:

1.      Асен Петров Личев

2.      Анна Веселинова Пенкова

19. ПП „Има такъв народ“:

1.      Драгомир Стефанов Петров

2.      Милен Пламенов Милчев

3.      Владимир Бойков Боев

4.      Светослав Владимиров Цветанов

5.      Канета Каменова Вълчева

6.      Ангел Петров Боянов

7.      Маргарита Людмилова Милчева

8.      Сашо Богданов Александров

20.ПП „Глас народен“:

1.      Ивайло Цветанов Цеков

21

22. ПП  „Правото“:

1.      Боян Василев Владимиров

2.      Владислав Гервасиев Траянов

23. ПП „Народна партия „Истината и само истината“:

1.      Божидар Атанасов Христов

2.      Юлиян Мишев Ангелов

24. КП ГЕРБ-СДС:

1.      Росица Любенова Кирова

2.      Тихомир Станиславов Станчев

3.      Валери Георгиев Димитров

4.      Мирослав Любомиров Ангелов

5.      Ани Нораири Арутюнян

6.      Ангел Благоев Гошов

7.      Румен Петров Кънчев

8.      Александър Филчев Матеев

25. КП „Демократична България – обединение“:

1.      Любен Иванов Иванов

2.      Лозина Йорданова Николова

3.      Марин Филчев Маринов

4.      Теодор Евгениев Антонов

5.      Стефан Филаретов Маринов

6.      Натали Пенкова Накова

7.      Иван Еленков Русков

8.      Красимир Герасимов Станков

26.ПП „Българска социалдемокрация – Евролевица“:

1.      Емил Тодоров Лилов

2.      Иван Николов Иванов

3.      Милчо Тончев Асенов

4.      Красимир Валентинов Иванов

5.      Валери Петров Деков

6.      Никола Тониев Иванов

7.      Йонко Лозанов Йонков

27.ПП „Атака“:

1.       Йордан Василев Йорданов

2.      Стефан Димитров Спасов

3.      Атанас Илиев Атанасов

4.      Емил Рангелов Петров

28. КП „БСП за България“:

1.      Филип Стефанов Попов

2.      Жоро Борисов Василев

3.      Найден Иванов Йонов

4.      Андрей Митев Андреев

5.      Георги Василев Траянов

6.      Любомир Ганчев Манджуков

7.      Захаринка Захариева Чилингирова

8.      Веса Енчева Гидова

29. ПП „Русофили за възраждане на Отечеството“:

1.      Станислав Добчев Василев

2.      Кирил Тодоров Аспарухов

3.      Павел Любенов Томов

4.      Николай Анев Цветанов

 

 

/ВД/

news.modal.header

news.modal.text

Към 03:15 на 04.03.2024 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация