site.btaВсички листи и кандидати за депутати от 10 МИР - Кюстендил

Всички листи и кандидати за депутати от 10 МИР - Кюстендил
Всички листи и кандидати за депутати от 10 МИР - Кюстендил

1. ПП „Движение за права и свободи“


1. Александър Несторов

2. Шейхриар Златарска

3. Васимир Радулов

4. Сашо Вельов

5. Адриана Крумова

6. Михаил Попов

7. Христо Христов

8. Здравко Никлев

2. ПП „Български съюз за директна демокрация“ (БСДД)


1. Иван Топалов

2. Станислав Стойнев

3. Веселин Янакиев


3. ПП "Българско национално обединение - БНО"


1. Борислав Кьосев

2. Момчил Василев


4. ПП „Национално движение „Единство“


1. Ангел Чакъров

2. Славянка Орачева - Янкова

3. Надежда Божиновска


5. ПП "ВМРО-Българско национално движение"

 

1. Георги  Петров

2. Христо  Михалчев

3. Любомир  Димитров

4. Ася Димитрова

5. Венцислав  Жилков

6. Памела Петрова

7. Румяна  Ангелова

8. Митко  Джорджев


6. КП „Справедлива България“


1. Стойчо Гълъбов

3. Григор Иванов

4. Славка Кудева


7. ПП „Пряка демокрация“


1. Валентин Димитров


8. ПП НФСБ


1. Димитър Вучев

2. Пламен Караканов

3. Константин Георгиев

4. Рафаел  Левиев


9. КП „Продължаваме Промяната“


1.  Георги Стамов 

2.  Любомир Терзийски 

3.  Д-р Николай Стоянов 

4.  Вяра Тодева 

5.  Инж. Александър Петров 

6.  Бояна Ризова 

7.  Мария Зарева 

8.  Кристиян Иванчов 


10. ПП МИР

 

1. Пламен Стоянов

2. Йордан Янев

3. Моника Георгиева

4. Боян Крумов

5. Жечо Жечев

6. Йорданка Георгиева

7. Димчо Василев


11. ПП „Консервативно обединение на десницата – КОД“


1. Красимир Ранов

2. Кирил Кирилов
 
3. Иван Александров


12. ПП "БТР-България на труда и разума"


1. Антон Александров
 
2. Татяна Иванова


13. ПП "Коалиция за теб, България"


1. Илия Златанов


14. ПП „Възраждане“


1. Димчо  Димчев

2. Валери Любенов Стоилов

3. Владислав  Лехчански

4. Юлиян  Атанасов

5. Драгомир  Максимов


15. КП „Български възход“


1. Христо Гушков

2. Младен Ризов

3. Николай Райнов

4. Светозар Тричков

5. Павел Давулийски

6. Георги  Андонов

7. Станислав Стоянов

8. Антоанета Христова


16. ПП „Български национален съюз – НД“


1. Александър Новаков

2. Марина Алексиева

3. Цветанка Николова

4. Василка Русинова


17. ПП „Изправи се, България“


1. Сеслав Стоянов

2. Габриела Цветкова

3. Атанас Каптиев

4. Юлия Старчева

5. Иван Ранчов

6. Валентин Миладинов

7. Крум Руменов Крумов

8. Цветан Цветанов


18. ПП "Движение на непартийните кандидати"


1. Росен  Миленов

2. Димитър Табачки


19. ПП "Има такъв народ"


1. Снежанка Траянска 

2. Живка Железова

3. Катя Димитрова

4. Милен Георгиев 

5. Димитър Джоргов

6. Спас Ильов 

7. Марио Янев 

8. Владимир Тимев


20. ПП „Глас народен“


1. Мартин Илиев

2. Момчил Дончев


22. ПП „Правото“


1. Марен Москов


23. ПП „Народна партия „Истината и само истината“


1. Татяна Петкова

 

24. КП ГЕРБ-СДС


1. Христо Терзийски  

2. Даниел Александров 

3. Михаела Крумова

4. Радослава Чеканска

5. Десислава Александрова

6. Мишел Виячева

7. Елка Лукарска-Ангелова

8. Миглена Георгиева 


25. КП „Демократична България – обединение“


1. Николай Табаков

2. Тони Лучански

3. Емил Недев

4. Владислав Йорданов

5. Крум Стоилов

6. Крум Павлов

 

26.  ПП „Българска социалдемокрация – Евролевица“


1. Радослав Радославов

2. Светослав Григоров

3. Николай Рагьовски

4. Мария Зафиркова

5. Екатерина Зафиркова

6. Юлиян  Иванов


27. ПП „Атака“


1. Панайот Василев

2. Найден Тодоров

3. Даниел Иванов

4. Димитър Йосифов


28. КП "БСП за България"

1. Бойко Клечков

2. Даниел Каратов

3. Даниела Борисова

4. Валери Радлев

5. Йордан Тодоров

6. Стефан Георгиев

7. Десислава Разсолкова

8. Габриела Стоилова


29. ПП „Русофили за възраждане на Отечеството“

 

1. Георги Трендафилов

2. Людмил Новков

3. Десислава Крумова

4. Стефан Бабачев

5. Антон Сираков

/ВД/

news.modal.header

news.modal.text

Към 05:41 на 01.03.2024 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация