site.btaВсички листи и кандидати за депутати от 28 МИР - Търговище

Всички листи и кандидати за депутати от 28 МИР - Търговище
Всички листи и кандидати за депутати от 28 МИР - Търговище

1.    ПП „Движение за права и свободи“

1.Джейхан Хасанов Ибрямов

2.Имрен Исметова Мехмедова

3.Сюзан Сейфетинова Алиосманова

4.Емине Феимова Якубова

5.Ружди Руждиев Хабилов

6.Теодора Владимирова Маринова

7.Бюлянт  Бехти Бейтула

8.Мустафа Хрюстемов Феимов

2. ПП „Български съюз за директна демокрация“ (БСДД)

1.Георги Стефанов Неделчев

2.Васил Първанов Георгиев

3.    ПП "Българско национално обединение - БНО"

1.Ганчо Костадинов Николов

2.Иван Боянов Иванов

3.Бончо Тонев Диков

4. ПП „Национално движение единство“

1.Гергана Димитрова Маринова

2.Пламен Димитров Петров

3.Костадин Николаев Николов

5. ПП "ВМРО-Българско национално движение"

1.Анита Мариянова Станчева

2.Милчо Димитров Марков

3.Александър Ангелов Стойнев

4.Евгени Петков Коев

5.Ивайло Тихомиров Димитров

6.Емилия Аврамова Колева

6. КП „Справедлива България“

1.Пламен Петков Павлов

2.Христо Стоянов Раев

3.Георги Станчев Георгиев

4.Пенка Иванова Георгиева

7. ПП „Пряка демокрация“

1.Димитър Николаев Казаков

8. НФСБ

1.Христо Иванов Радев

2.Светослав Сашов Савелев

3.Любомир Стефанов Павлов

9. КП „Продължаваме Промяната“

1.Даниел Максим Лорер

2.Кирил Сашев Симеонов

3.Красимир Лазаров Кирилов

4.Стефан Христов Асенов

5.Виктор Анастасов Иванов

6.Соня Гаврилова Николаева

10. ПП МИР

1.Стефан Петров Падалски

2.Емил Фиданчев Стоичков

3.Марин Мирчев Благоев

11. ПП „Консервативно обединение на десницата – КОД“

1.Гергана Викторова Велева

2.Радостина Иванова Минина

3.Маргарет Пламенова Димова

12. ПП "БТР-България на труда и разума"

1.Красимира Миткова Станева

2.Валентин Иванов Илиев

13. ПП "Коалиция за теб България"

1.Красимир Димитров Русев

2.Иванка Дечева Неделчева

14. ПП „Възраждане“

1.Юлиян Каменов Губатов

2.Нина Димитрова Костадинова

3.Дилян Руменов Григоров

4.Марчо Станчев Атанасов

5.Кремена Стефанова Минчева

6.Георги Димитров Буюклиев

7.Милчо Василев Милчев

15.КП „Български възход“

1.Милена Божанова Иванова

2.Гецо Стойчев Гецов

3.Виктория Любомирова Русева

4.Цветомир Пламенов Палазов

16. ПП „Български национален съюз – НД“

1.Елена Кирилова Ваташка

2.Младен Сашков Михайлов

3.Красимира Илианова Милчева

4.Борислав Спасов Генчев

17. ПП „Изправи се България“

1.Борислав Георгиев Маринов

2.Димитър Андонов Чавеев

3.Светлана Маринова Янкова

4.Инна Дианова Иванова

5.Лидия Василева Ангелова

6.Даниела Стоянова Иванова

7.Наталия Василева Христова

8.Симеон Панов Изворов

18. ПП "Движение на непартийните кандидати"

1.Константин Стойков Илиев

2.Атанас Марио Милушев

19. ПП "Има такъв народ"

1.Александър Николов Вълчев

2.Радослав Николов Бойчев

3.Деян Михайлов Димитров

4.Радостина Димитрова Николова

5.Станислав Петков Петров

6.Диян Руменов Рафаилов

7.Сема Данаилова Александрова

8.Надежда Йорданова Халачева

20. ПП „Глас народен“

1.Дарин Юлков Йорданов

2.Генчо Христов Цонев

3.Владислав Илиянов Тонков

21. ПП „Единна народна партия“

22. ПП „Правото“

1.Александър Илиев Маринов

2.Милен Цанков Иванов

3.Маню Генов Манев

4.Христо Димитров Христов

5.Никола Илиев Николов

23. ПП „Народна партия истината и само истината“

1.Иван Ганчев Маринов

2.Милен Руменов Панчев

3.Жечка Николаева Станева - недействителна регистрация

24. КП "ГЕРБ-СДС"

1.Теменужка Петрова Петкова

2.Константин Стоянов Манев

3.Никола Тошков Джамбазов

4.Явор Димитров Александров

5.Бахтишен Ниязиева Мустафова

6.Нейко Стайков Нейков

7.Мария Димитрова Николова

8.Борис Костадинов Димитров

25. КП „ Демократична България – обединение “

1.Илина Симеонова Мутафчиева

2.Христо Колев Христов

3.Елица Йорданова Христова-Анастасова

4.Петя Иванова Златева

5.Елена Димитрова Дамянова

6.Метин Сабриев Ахмедов

7.Иван Андреев Димов

26.  ПП „Българска социалдемокрация – Евролевица“

1.Николай Манолов Пеев

2.Сунай Мехмед Зюлкани

3.Стайко Минев Стайков

4.Кязим Ахмедов Халилов

5.Насуф Мехмедов Ибрямов

6.Галина Христова Стефанова

7.Венцислав Филипов Кючюкоглу

8.Нуржан Фикретов Нуриев

27. ПП „Атака “

1.Сашо Георгиев Йорданов

2.Биляна Генчева Николова

28. КП "БСП за България"

1.Светослав Иванов Стефанов

2.Николай Цонев Черкезов

3.Павлинка Иванова Тасева

4.Марияна Петрова Петрова

5.Иван Неделчев Вълчев

6.Десислава Евгениева Петрова

7.Георги Григоров Гогов

8.Светослав Христов Загоров

29. ПП „Русофили за възраждане на Отечеството“

1.Валентин Груев Григоров

2.Йонко Илиев Йонков

3.Безат Безат Ахмед

4.Ивайло Харалампиев Георгиев

5.Калин Димитров Владов

6.Андриан Димитров Атанасов

/АБ/

news.modal.header

news.modal.text

Към 00:47 на 28.02.2024 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация