site.btaС декларации от „Продължаваме промяната - Демократична България“ и „Възраждане“ започна заседанието на парламента
С декларации от „Продължаваме промяната - Демократична България“ и „Възраждане“ започна заседанието на парламента.
Декларацията на „Продължаваме промяната - Демократична България“ (ПП-ДБ) беше във връзка с развитието на железопътния превоз в България. На 15 декември министърът на транспорта в оставка е взел спорно и явно спешно решение, вследствие на което България е на прага на това да подпише 12-годишен договор за пътнически железопътен превоз, който да произведе частен монопол, каза Стела Николова. От ПП-ДБ настояват процедурата незабавно да бъде прекратена и да бъде обявена нова, изработена с чужди експерти.
От „Възраждане“ излязоха с декларация във връзка с безлихвен кредит за Украйна. Българската държава ще подари между милиард и 1,2 млрд лева на Украйна, каза лидерът на „Възраждане“ Костадин Костадинов. Заради размяна на реплики между него и Манол Пейков (ПП-ДБ) беше дадена почивка от 10 минути.
/РИ/
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина