site.btaМИНА: Летищата на Черна гора поставиха рекорд от три милиона пътници за една година
Летищата на Черна гора (ACG) обслужиха три милиона пътници за първи път в историята си, предаде за БТА черногорската агенция МИНА.
От компанията заявиха, че 3 декември се е превърнал в един от символите на черногорската авиация.
„За първи път в историята три милиона пътници преминаха през летищата в Подгорица и Тиват за една година“, написа компанията в прессъобщение.
Рекордът беше постигнат при сутрешния полет на националния превозвач „Еър Монтенегро“ (Air Montenegro) по линията Белград – Подгорица.
Тримилионният пътник, който беше приятно изненадан с подарък веднага след кацането от изпълнителния директор на ACG Роко Толич, е Небойша Крог от Белград.
„Той получи като подарък три билета за двупосочно пътуване по маршрута Белград – Подгорица на „Еър Монтенегро“ и три нощувки в столицата на Черна гора“, се казва в прессъобщението.
(Тази информация се разпространява от БТА по договор с черногорската агенция МИНА)
/ЕЩ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина