site.btaВероятно ще спестим около 1 400 000 лева, ако приключим с БНТ4, каза Емил Кошлуков

БТА, София (29 май 2025) Комисията по културата и медиите провежда заседание в сградата на Народното събрание. На снимката: генералният директор на БНТ Емил Кошлуков.Снимка: Христо Касабов/БТА (ПБ)
Това, което можем да направим веднага и вероятно ще доведе до икономия от порядъка на 1 400 000 лева, е да приключим с БНТ4, ако свалим този канал. Това каза генералният директор на Българската национална телевизия (БНТ) Емил Кошлуков, който бе изслушан днес от Комисията по културата и медиите в Народното събрание относно актуални проблеми в дейността на медията.

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/ВБ/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 04:35 на 15.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация