site.btaЗащитникът на Милан Симон Кяер пропуска реванша срещу Рома поради контузия

Защитникът на Милан Симон Кяер пропуска реванша срещу Рома поради контузия
снимка: АП/Luca Bruno

Защитникът на Милан Симон Кяер отпадна за реванша с Рома от четвъртфиналите на Лига Европа, съобщиха италианските медии.

Датският ветеран получи контузия при равенството 3:3 срещу Сасуоло в неделя и напусна принудително терена в началото на второто полувреме.

Травмата не е тежка и се очаква Кяер да бъде извън терените около седмица, пише calciomercato.it.

Малик Тиау, който също получи контузия във вчерашния мач, е на разположение за предстоящото пътуване до италианската столица.

Рома победи Милан в първия мач на "Сан Сиро" с 1:0 миналата седмица, а реваншът е в четвъртък на "Стадио Олимпико".

Към 02:29 на 16.05.2024 Новините от днес