site.btaКапитанът на Милан призна превъзходството на Рома

Капитанът на Милан призна превъзходството на Рома
снимка: АП/Antonio Calanni

Капитанът на Милан Давиде Калабрия призна превъзходството на Рома при загубата у дома с 0:1 на стадион "Сан Сиро" в първи четвъртфинален мач от Лига Европа.

"Те са силни, бяха добри през първото полувреме“, каза Калабрия пред Rai Sport след мача.

"Рома има феноменални играчи. Браво на тях, че ни удържаха в защита и отбелязаха решаващ гол от ъглов удар. Не бяхме толкова добри в завършването на шансовете си, въпреки че създадохме толкова много възможности.

Очевидно сме в трудна позиция, но все още можем да се върнем в реванша.

Ел Шаарауи отдясно беше добър ход от тяхна страна, успяха да неутрализират левия ни фланг“, завърши Калабрия.

Към 11:18 на 01.05.2024 Новините от днес