site.btaГолът на Тодор Неделев срещу ЦСКА 1948 за Купата на страната беше избран за номер 1 на четвъртфиналите

снимка: БТА/Мехмед Азиз

Попадението на Тодор Неделев за Лудогорец срещу ЦСКА 1948 стана номер 1 в четвъртфиналната фаза за Sesame Купа на България. Българският национал се разписа директно от пряк свободен удар и спечели гласуването на феновете организирано от Българската професионална футболна лига, обявиха от организацията.

В срещата на 29-и февруари шампионите победиха с 3:1 в повторение на финала от миналата година, а Неделев вкара два гола. Попадението, получило наградата, е от пряк свободен удар в 29-ата минута и с него беше счупено нулевото равенство. Ударът на Неделев с левия крак прелетя над стената и се оказа неспасяем за вратаря на армейците.

Неделев по категоричен начин успя да изпревари конкуренцията с общо 68% от вота на феновете. Втори остана голът на Амос Юга за ЦСКА София срещу Арда с 16%. 12 на сто останаха за Ивелин Попов и попадението му за Ботев (Пловдив) срещу Спартак (Варна). 4% от предпочитанията на публиката получи Шейх Диаманка от Хебър, който вкара победния гол срещу Пирин.

Към 18:43 на 27.04.2024 Новините от днес