site.btaС гол на Митков Локомотив София победи Пирин

С гол на Митков Локомотив София победи Пирин

Среща от 31-ия кръг на efbet Лига, срещи разпределение на местата от 11-о до 14-о:

Локомотив София – Пирин Благоевград 1:0 (1:0)

- Локомотив: Мики Орачев, Пламен Крачунов, Владимир Семерджиев, Фране Чиряк

състави:

Локомотив София: Александър Любенов, Красимир Милошев, Пламен Крачунов, Йоргос Кацикас, Мики Орачев (64-Селсо Рапозо), Владимир Семерджиев, Божидар Кацаров (77-Лука Иванов), Октавио, Матеус Дуарте, (69-Фране Чиряк) Димитър Митков (64-Илия Димитров), Валентин Николов (69-Симеон Славчев)

Пирин: Марио Кирев, Вячеслав Велев (46-Юки Айзо), Николай Бодуров, Петър Занев, Юлиян Попев, Казуки Такахаши, Светослав Дяков (75-Георги Шаламанов), Венцислав Бенгюзов (46-Станислав Манолев), Иван Тасев, Даниел Иванов (75-Лазар Еринин), Преслав Йорданов (46-Станислав Костов)

С гол на Димитър Митков Локомотив София победи Пирин Благоевград с 1:0 мач от 31-ия кръг на efbet Лигата.

Двата отбора си гарантираха оставане в елита още преди срещата и двубоят бе единствено за престиж.

Локо стигна до успеха на Националния стадион „Васил Левски“, като единственото попадение падна в 37-а минута. Мики Орачев центрира и Димитър Митков с глава реализира за 1:0.

Пирин стигна до попадение в 62-а минута, когато Станислав Костов вкара след центриране на Петър Занев, но голът бе отменен заради засада.

Пет минути преди края Локомотив можеше да отбележи втори гол, но Фране Чиряк стреля покрай лявата греда.