site.btaГергана Орманлиева е водач на листата на „БСП – Обединена левица“ в 1 МИР – Благоевград
Гергана Орманлиева е водач на листата на „БСП – Обединена левица“ в 1 МИР – Благоевград за предсрочните парламентарни избори на 19 април. Това съобщиха от пресцентъра на партията.
Орманлиева е родена през 1984 г. в Гоце Делчев. Тя е възпитаник на Неврокопската професионална гимназия „Димитър Талев“ в града. Има придобита бакалавърска степен по „Публична администрация“, както и магистърски степени по „Стопанско управление“ и „Здравен мениджмънт“, информираха от пресцентъра на БСП.
В професионалната си кариера Орманлиева заема длъжността заместник изпълнителен директор на Агенцията по заетостта. Работата ѝ в институцията започва през 2022 г., когато е назначена за началник на отдел „Посреднически услуги“. Тя има опит и като социален работник в Център за настаняване от семеен тип за лица с увреждания.
От 2015 г. до момента Гергана Орманлиева е общински съветник в Гоце Делчев от групата на БСП. Била е председател на Младежкото обединение на БСП в града. Семейна е и има едно дете.
/БИ/
Купуването и продаването на гласове е престъпление.
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина