site.btaСъбитията днес - ЛИК
БУРГАС - Концерт на Веселин Маринов, част от лятното му турне "Да се събудиш до мен", ще има на сцената на Летния театър.
ПЛОВДИВ - В галерия „Капана“ ще се състои откриване на изложбата „Впечатления и отражения“, която включва 50 заглавия на творби – живопис, графика и приложно изкуство и преплита визуално изкуство с поезия.
ПЛОВДИВ - Kонцерт на Творческа лаборатория за хорова музика „Крикор Четинян“ ще има в Голямата базилика.
ПЛОВДИВ - Мариус Куркински ще представи сборен моноспектакъл по свои досегашни представления на сцената на Античния театър. Продукцията включва части от „Дон Жуан", „Песен на песните" и „Дамата с кученцето" през „Ти-ри-рам", „Сътресение" и „Черното пиле".
СТАРА ЗАГОРА - Концерт на виенския оркестър "Йохан Щраус Виртуозен" и Плевенската филхармония с диригент Гуидо Манкузи по повод 200-годишнината от рождението на Йохан Щраус-син (1825-1899) ще има в Летния театър. Концертът е в рамките на световното турне на оркестъра.
/ТС/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина