site.btaСъбитията днес – Свят
СИНГАПУР – Продължава Диалогът "Шангри-ла" - най-големият азиатски форум за отбрана и сигурност (до 1 юни).
РИМ - Протестно шествие в италианската столица срещу новия законопроект за сигурността на правителството на Джорджа Мелони, насочен срещу демонстрациите.
ТОКИО – Последен ден от работното посещение в Япония на министър-председателя на Камбоджа Хун Манет.
АБИДЖАН – За днес е насрочен първият митинг на Коалицията за мирна промяна в Кот д'Ивоар с искания в избирателните списъци да бъдат възстановени четирима кандидати на опозицията.
ТЕХЕРАН - Реч на иранския върховен лидер - аятолах Али Хаменей, в рамките на възпоменателните церемонии по случай годишнината от смъртта на аятолах Рухола Мусави Хомейни - 3 юни 1989 г. (възпоменанията продължават до 4 юни).
/ИТ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина