site.btaВратарят на Барселона Марк-Андре Тер Щеген след загубата от ПСЖ на четвъртфиналите в Шампионска лига: "Такова поражение е болезнено"

снимка: АП/Bernat Armangue

Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Щеген изрази разочарованието си след домакинската загуба с 1:4 от ПСЖ в четвъртфиналния мач-реванш от Шампионска лига. Барса отпадна с общ резултат 4:6 и за първи път не успява да премине в следващата фаза на турнира след победа като гост в първия мач.

Вратарят счита, че изходът от реванша е повлиян от изгонването на Роналд Араухо в 29-ата минута.

"Такова поражение боли много, защото след първия мач вярвахме, че можем да продължим напред. Не може да се отрече резултатът на таблото, но бяхме близо до достигане на полуфиналите и ако не беше червеният картон, мачът можеше да се развие по друг начин“, каза Тер Щеген пред "Скай Спорт".

Към 12:59 на 30.04.2024 Новините от днес