site.btaПътуващите с карта "София" да ползват отстъпки в зоопарка, Музея на София и парка "Врана" предстои да обсъди Столичният общински съвет
На снимката: Централна баня - Музей за история на София. Снимка: Владимир Шоков/БТА (архив)
Актуализиране на правилата за използване на тридневна карта "София" за градския транспорт, която дава право на отстъпки в туристически обекти в столицата, предстои да обсъди на утрешното си заседание Столичният общински съвет (СОС). Това съобщи за БТА единият от вносителите на доклада - Гергин Борисов, от групата на "Продължаваме промяната - Демократична България ("Спаси София"). Другият вносител е общинският съветник от същата група Димитър Петров.
/АБ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина