site.bta"Изиграхме страхливо първо полувреме", смята треньорът на Хебър Любослав Пенев

"Изиграхме страхливо първо полувреме", смята треньорът на Хебър Любослав Пенев
Снимка: Красимир Кръстев/БТА

Изказване на треньора на Хебър Любослав Пенев след срещата от 2-рия кръг на efbet Лигата между Черно море и пазарджишкия тим, завършила 1:0 за домакините.

Любослав Пенев (треньор на Хебър) – „Прочитът ми за този мач е, че изиграхме едно страхливо първо полувреме. Второто играхме малко по-добре, но когато изоставаш в резултата не винаги можеш да компенсираш тези пропуски през второто полувреме.

Това е – страхлива, безхарактерна игра, това казах на момчетата, повече подробности през седмицата. И това бе причината да нямаме ситуации.

Изобщо не ме притеснява, че втори мач не отбелязване гол, ние сме отбор, който създава положения и тепърва ще вкарваме голове.

На Георги Николов ще му направим преглед, имаме цяла седмица да се подготвим и вярвам, че всички ще бъдат на линия. Ще му направим преглед и ще преценим какво му е състоянието.“

Към 04:46 на 19.05.2024 Новините от днес