site.btaВ Благоевград започна протест с искане за оставка на правителството
В Благоевград започна протест с искане за оставка на правителството. В прессъобщение, изпратено до медиите дни преди протеста от областния координатор на „Продължаваме промяната“ в Благоевград Ваня Кромбоа, се посочва, че организатори на проявата са „Продължаваме промяната – Демократична България“ и граждански организации.
Протестът е част от националната гражданска вълна срещу задкулисието и отказа на управляващите да чуят гласа на хората, пише в съобщението.
Демонстрацията е на площадното пространство пред зала „22 септември“ в областния център. Протестът започна с кадри от събития, предхождащи първия протест в началото на месеца.
На място има засилено полицейско присъствие.
/РН/
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина