site.bta"Проблемът ни дойде от играта ни през първото полувреме", каза треньорът на Крумовград Станислав Генчев

Снимка: Красимир Кръстев/БТА

Изказване на треньора на Крумовград Станислав Генчев след срещата от 18-ия кръг на efbet Лигата между Черно море и Крумовград, завършила 3:2 за домакините.

Станислав Генчев (треньор на Крумовград ) – „Можехме да стигнем накрая и до точката, но като цяло аз не съм доволен от начина, по който започнахме мача. Първото полувреме влязохме с прекалено голям респект към отбора на Черно море и това трябва да ни е за урок, че едни мач се играе 90 минути, на само второто полувреме или само първото.

Разковничето беше в първите 45 минути, когато Черно море тотално ни превъзхождаше и заслужено се оттегли с два гола преднина.

Със смените търсехме различни варианти, за да подобрим играта ни в атака, тъй като не бяхме достатъчно настойчиви, не създавахме затруднения на защитата на Черно море. Опитахме някои промени с по-офанзивни футболисти, с по-голям риск да поемем, тъй като резултатът вече беше 3:0 за отбора на Черно море.

За наша радост това нещо успя да се получи, да реализираме два гола, да се върнем в мача. Имахме възможност и в последната минута, но пак казвам – проблемът ни дойде от играта ни през първото полувреме.“

Към 20:43 на 27.04.2024 Новините от днес