site.btaАПИ: На 17 и 18 юни се променя организацията на движение в два участъка на АМ „Струма“ в област Перник. Шофирайте внимателно


На 17 и 18 юни се променя организацията на движение в два участъка на АМ „Струма“ в област Перник.
Утре - 17 юни, от 9 ч. до 16:30 ч. движението при 22-ри км на АМ „Струма“ в двете посоки ще е в една лента за отваряне на „прозорец“ в средната разделителна ивица на магистралата.
На 18 юни /сряда/, от 9 ч. до 16:30 ч. трафикът в участъка от 23-и до 24-и км на АМ „Струма“ в двете посоки ще се осъществява в една лента за отваряне на „прозорец“ в средната разделителна ивица.
Целта е да се осигури възможност за преминаване от едно платно в друго във връзка с бъдещи ремонтни дейности на асфалтовата настилка в участъците. При извършването на дейностите ще е ограничено преминаването в изпреварващите ленти в двете платна, като трафикът на моторните превозни средства ще се осъществява в активните ленти.
Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание и скорост до 90 км/ч., като следват стриктно поставената пътна сигнализация.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина