site.btaСтолична община: Премиера на спектакъла "Писмо до баща ми"


На 20 октомври от 19.00 ч. в Чешки културен център е премиерата на спектакъла "Писмо до баща ми" по проект на сдружение "Суматоха 2021", финансиран от Програма „Култура" на Столична община.
"Писмо до баща ми" е моноспектакъл на Вилиян Гешев по Франц Кафка и авторски текстове, участват Вилиян Гешев и Елена Хрант.
Режисьор е Ованес Торосян.
Превод - Ива Иванова.
Сценография и костюмография - Ванина Цандева.
Композитор - Христо Намлиев.
Художник на плакат - Борис Далчев.
Фотограф - Мартин Атанасов.
Графичен дизайнер - Боряна Красимирова.
Проектът се реализира с подкрепата на Столична община, сдружение "Суматоха 2021" и Чешки културен център. Билети в epaygo.bg, в касите на EasyPay и на място преди началото на събитието.
Казвам се Вилиян Гешев и това е писмото до моя баща.
Заради него успях да разбера какво е да обичаш.
Тази идея се зароди през лятото на 2022 година. И много вода изтече, за да се стигне дотук. Понякога предприемаме действия, които гадаят бъдещето. Извайваме ежедневието си от думи, които не винаги имаме възможността да изкажем. И въпреки че времето не стига, пътят винаги води до врата, зад която стои едно единствено нещо - Любовта. Тогава разбираш, че има смисъл. Наистина има смисъл.
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина