site.btaОбщина Разград: Започва ремонт на тротоар до ОУ “Никола Икономов“
Започва ремонт на тротоар до ОУ “Никола Икономов“ в Разград. Днес работниците от „Пътно строителство“АД стартираха подготовката в района около училището. Предвижда се да се извърши ремонт на тротоар с обща площ 400 кв.м. – ъгълът на ОУ“Н.Икономов“ по ул. „Брегалница“ от служебния вход на училището до пресечката с ул. „Вардар“ и по ул. Вардар“ до съществуващия тротоар.
Друга група работници продължава работата по тротоарите на ул. „Марица“, която бе асфалтирана миналата седмица и отворена за движение. Трета група пък асфалтира участък от ул. „Мелник“ в областния град.
Всички тези дейности се извършват по обособена позиция 1 от обществената поръчка с предмет „Извършване на текущ ремонт на улици, паркинги, междублокови пространства, тротоари, алеи и други в град Разград и населените места на община Разград по обособени позиции“. По тази позиция бяха предвидени за ремонт 16 улици и 5 тротоара, както и обособявани на 5 района с места за временно паркиране в Разград. По-голямата част от ремонтните работи вече са извършени.
БТА публикува този текст съгласно чл. 5, ал. 1, т. 3 и ал. 3 от Закона за Българската телеграфна агенция
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина