site.btaПсихологът Иван Владимиров е убит с един изстрел в лицето


Психологът Иван Владимиров е убит с един изстрел в лицето, каза говорителят на Софийската градска прокуратура Десислава Петрова. Инцидентът е станал около 22:30 ч. снощи. Свидетели не е имало.
Владимиров бе убит снощи, а за престъплението бе задържан бивш служител на МВР.
Десислава Петрова посочи, че при първоначалната беседа задържаният не отрича да е извършил деянието.
Огледът на мястото на инцидента е продължил няколко часа след полунощ. Разследващите са установили, че тялото на Владимиров е намерено от съседи. Те са заявили, че чули шум и усетили странна миризма.
За да се установи всичко около настъпването на смъртта, все още се очакват резултати от аутопсията. Предполага се, че Владимиров е починал веднага.
Петрова потвърди вече известната информация, че между жертвата и заподозрения е имало стар конфликт. Последният подаден сигнал от бившия полицай е с твърдения, че Владимиров е наел трима души, които да откраднат от него материали за вторични суровини.
Прокуратурата ще иска постоянния арест на задържания.
/МК/
news.modal.header
news.modal.text