site.btaДванадесетото издание на рок фестивала "We are going to Мъглиж" ще се проведе на 22 и 23 август


Дванадесетото издание на рок фестивала "We are going to Мъглиж" ще се проведе на поляните в местността „Равня“ край подбалканското градче на 22 и 23 август. Това съобщиха организаторите. И тази година на сцената ще се изявят утвърдени и нови имена от родната рок сцена.
Първи на сцената на 22 август, петък, ще се качат група „Индиго“, след тях ще бъдат Redtrigger, The Fourtones и Engeneer of Death. Фестивалната вечер ще закрият обичаните „Контрол“.
Програмата на втората фестивална вечер ще започне с „Елит“, Hate Cаmpaign, последвани от домакините от IRB.69 и „O.H“. Рок фестът тази година ще закрият Svetlio and the Legends.
Организаторите припомнят, че две от групите - „O.H.“ и Engeneer of Death, взеха участие в рок фестивала по време на десетото юбилейно издание през 2023 година. Те ще представят най-новите си парчета, включени в последните им албуми.
За първи път любителите на рок музиката в Мъглиж ще чуят на живо изпълненията на „Индиго“, Redtrigger и The Fourtones.
И тази година входът за фестивала е свободен.
/ВБ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина