site.btaОбщоуниверситетското докторантско училище е създадено през 2019-а, но функционира по-усилено от около година, каза доц. Анета Антонова

БТА, София (9 юни 2025) Общоуниверситетското докторантско училище организира университетска докторантска конференция в аулата на Софийския университет (СУ) "Св. Климент Охридски". Снимка: Владимир Шоков/БТА (ПК)
Общоуниверситетското докторантско училище е създадено през 2019 г., но започна от около една година по-усилено да функционира. То има няколко цели и една от тях е да се организират университетски докторантски конференции, като идеята е докторантите, които са решили да се обучават в Софийския университет "Св. Климент Охридски", да се опознаят помежду си. Това каза директорът на Общоуниверситетското докторантско училище доц. д-р Анета Антонова на откриването на университетската докторантска конференция в аулата на Софийския университет "Св. Климент Охридски".

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/ВБ/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 01:23 на 12.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация