site.btaДвижението в тунел "Железница" на АМ "Струма" в посока Кулата се пропуска поетапно заради интензивен трафик, съобщи АПИ
Движението в тунел "Железница" на АМ "Струма" в тръбата в посока Кулата се пропуска поетапно поради много интензивен трафик, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ).
Трафикът се регулира от "Пътна полиция".
БТА припомня, че от вчера в района на АМ "Струма" се провежда Специализираната операция на „Пътна полиция“ при ГДНП, която е част от предприетите от МВР мерки за нормалното протичане на предстоящите великденски празници. Проверките се извършват по метода ,,широкооохватен контрол“ в района на 53 км на автомагистралата. Контролът се осъществява и в двете посоки – към град Сандански и към столицата, като днес ще е за времето от 8:30 до 18:30 ч.
/ТНП/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина