site.btaАлекс Алексиев е шампион на турнира по бодибилдинг и фитнес "Тримонциум" в Пловдив

Алекс Алексиев стана абсолютен шампион в първото издание на турнира по бодибилдинг и фитнес "Тримонциум" в Пловдив. Той спечели титлата и в категория до 80 кг. бодибилдинг, както и при младежите до 23 години.
Ирен Русева е шампион при дамите. Тя стана първа и в други две категории - бикини и фит-модел, с което оформи и своеобразен хеттрик от купи.
Деян Стоев е победител в категория "мъже физик" над 179 см. и абсолютен шампион.
Над 500 зрители станаха свидетели на голямото шоу, което до сега в България не бе правено. Програмата включваше демонстрация по пол-денс, както и интервюта с ексклузивни кадри от подготовката на състезателите зад сцената.
Организаторите Петър Борисов и Милена Модева вече подготвят следващото събитие. През есента се очаква международен турнир в Пловдив, който ще бъде със статута на Балканска купа.  Амбицията им е да привлекат най-добрите състезатели в този атрактивен спорт от всички балкански страни.

Към 17:30 на 04.05.2024 Новините от днес