site.btaРадослав Цонев реализира попадение за победата на Тобол срещу Кайсар за купата на Казахстан

Радослав Цонев се разписа при победата на Тобол с 3:0 в гостуването на Кайсар от осминафиналите в турнира за купата на Казахстан.

Българският халф, който започна като титуляр, вкара за 2:0 след точно един час игра. Цонев реализира първи гол за Тобол и остана на терена до 80-ата минута, когато беше заменен от Дейвид Менен.

В 27-ата минута Ахмед Ел Масаоди изведе домакините напред в резултата, а мароканският халф на гостите беше точен и шест минути преди края на редовното време.

На четвъртфиналите в турнира Тобол ще се изправи срещу Астана.

Към 10:04 на 16.05.2024 Новините от днес