Министерство на регионалното развитие и благоустройството - природен парк „Витоша“ - среща
Министерство на регионалното развитие и благоустройството - природен парк „Витоша“ - среща
София (22 юни 2026 г.) В Министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ) започва среща за разглеждане на законодателни промени, свързани с развитието на природен парк „Витоша“. В срещата участват министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, народни представители от парламентарната група (ПГ) на „Прогресивна България“, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова - Благова, заместник-министри, представители на Гражданска платформа „Витоша за всички“ и експерти. На снимката (от ляво надясно): председателят на ПГ на „Прогресивна България“ Петър Витанов, министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова - Благова и заместник - министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров.
Снимка: Екатерина Тотева/БТА (БА)
Абонирайте се
Влезте във Вашата БТА
Снимка: Екатерина Тотева/БТА (БА)
Министерство на регионалното развитие и благоустройството - природен парк „Витоша“ - среща
София (22 юни 2026 г.) В Министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ) започва среща за разглеждане на законодателни промени, свързани с развитието на природен парк „Витоша“. В срещата участват министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, народни представители от парламентарната група (ПГ) на „Прогресивна България“, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова - Благова, заместник-министри, представители на Гражданска платформа „Витоша за всички“ и експерти. На снимката (от ляво надясно): председателят на ПГ на „Прогресивна България“ Петър Витанов, министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова - Благова и заместник - министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров.
Снимка: Екатерина Тотева/БТА (БА)
Абонирайте се
Влезте във Вашата БТА
Снимка: Екатерина Тотева/БТА (БА)
Министерство на регионалното развитие и благоустройството - природен парк „Витоша“ - среща
София (22 юни 2026 г.) В Министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ) започва среща за разглеждане на законодателни промени, свързани с развитието на природен парк „Витоша“. В срещата участват министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, народни представители от парламентарната група (ПГ) на „Прогресивна България“, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова - Благова, заместник-министри, представители на Гражданска платформа „Витоша за всички“ и експерти. На снимката (от ляво надясно): председателят на ПГ на „Прогресивна България“ Петър Витанов, министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова - Благова и заместник - министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров.
Снимка: Екатерина Тотева/БТА (БА)
Абонирайте се
Влезте във Вашата БТА
Снимка: Екатерина Тотева/БТА (БА)
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимка
Моля потвърдете изтеглянето на снимката/ите