Анна-Мария Борисова - Михаил Боянов - брифинг
Анна-Мария Борисова - Михаил Боянов - брифинг
София (14 октомври 2025) Професор Анна-Мария Борисова, началник на Клиниката по ендокринология в болница „Софиямед" и професор Михаил Боянов, началник на Клиниката по ендокринология в Александровска болница пред журналисти.
Снимка: Десислава Пеева/БТА (ПБ)
Абонирайте се
Влезте във Вашата БТА
Снимка: Десислава Пеева/БТА (ПБ)
Анна-Мария Борисова - Михаил Боянов - брифинг
София (14 октомври 2025) Професор Анна-Мария Борисова, началник на Клиниката по ендокринология в болница „Софиямед" и професор Михаил Боянов, началник на Клиниката по ендокринология в Александровска болница пред журналисти.
Снимка: Десислава Пеева/БТА (ПБ)
Абонирайте се
Влезте във Вашата БТА
Снимка: Десислава Пеева/БТА (ПБ)
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимка
Моля потвърдете изтеглянето на снимката/ите