site.btaПриключи учебната година в Българското училище „Христо Ботев“ в Хемел Хемпстед, Великобритания


Приключи учебната година в Българското училище „Христо Ботев“ в Хемел Хемпстед, Великобритания. Това съобщават от учебното заведение на своята страница във Фейсбук, където споделят снимки от завършването.
„Един вълнуващ край на учебната година за умните и добри деца от нашето училище! Удостоверенията са раздадени, бонбоните са изядени, героите са уморени. Пожелахме си хубаво лято и си взехме довиждане... радостни, но и малко тъжни... До нови срещи през септември, дечица“, посочват от екипа на просветното средище.
Както БТА писа, в училище „Христо Ботев“ преподават учителите, които обучават децата и в училище „Св. св. Кирил и Методий“ в град Уотфорд, Великобритания.
И двете образователни институции са регистрирани в българското Министерство на образованието и науката (МОН) и издават удостоверения за завършен клас. Програмите за отделните класове са съобразени с изискванията на специализираните адаптирани учебни програми за обучение извън територията на България, изработени от МОН.
С повече снимки от края на учебната година може да се запознаете тук:
/ЙК/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина