site.btaПредставител на Посолството ни в САЩ участва в церемонията за поднасяне на венци пред Мемориала на жертвите на комунизма във Вашингтон

Снимка: Посолство на България във Вашингтон
Представител на Посолството на България в САЩ участва в 18-ата годишна церемония за поднасяне на венци пред Мемориала на жертвите на комунизма във Вашингтон, организирана от едноименната фондация. Събитието на 24 април почете паметта на повече от 100-те милиона убити от комунистическите режими по света, информира дипломатическото ни представителство във Вашингтон на Фейсбук страницата си.

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/ИКВ/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 06:14 на 09.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация