site.btaПредставител на Посолството ни в САЩ участва в церемонията за поднасяне на венци пред Мемориала на жертвите на комунизма във Вашингтон
Снимка: Посолство на България във Вашингтон
Представител на Посолството на България в САЩ участва в 18-ата годишна церемония за поднасяне на венци пред Мемориала на жертвите на комунизма във Вашингтон, организирана от едноименната фондация. Събитието на 24 април почете паметта на повече от 100-те милиона убити от комунистическите режими по света, информира дипломатическото ни представителство във Вашингтон на Фейсбук страницата си.
/ИКВ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина