site.btaВъзпитаници на училище „Св. св. Кирил и Методий” във Виена замесиха питка по повод Благовещение
Снимка: Училище „Св. св. Кирил и Методий” във Виена, Фейсбук
Учениците от клуб „Традиции“ в Българо-австрийското училище „Св. св. Кирил и Методий” във Виена, Австрия, отбелязаха Благовещение „по вкусен и топъл начин – с ароматна питка, омесена с много любов“. Това съобщи за рубриката „БГ Свят“ на БТА предучилищният и начален педагог, преподавател в просветното средище Симона Захариева.
/ИКВ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина